Monar Moje Ocalenie - Historia wychodzenia z nałogu Mogilno
Oferuje Bydgoszcz Cena : Proszę o kontakt
EKO GRY XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl Mogilno
Zabawki dla dzieci Brodnica Cena : Proszę o kontakt
Tanie belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna Mogilno
Deski elewacyjne Ciechocinek Cena : Proszę o kontakt
Dodawanie ogłoszeń, ogłoszenia na woj. Kujawsko-Pomorskie Mogilno
Usługi reklamowe Ciechocinek Cena : Proszę o kontakt
Aktualnie na portalu http://mogilno.tukujawskopomorskie.pl/ mamy 1250 ogłoszeń z całego województwa kujawsko-pomorskiego.
Ogłoszenie promowane na portalu http://mogilno.tukujawskopomorskie.pl/ widoczne są na poniższych stronach : stronie głównej portalu http://mogilno.tukujawskopomorskie.pl/ nad ogłoszeniami zwykłymi, stronie głównej każdego miasta (41 portali lokalnych) nad ogłoszeniami zwykłymi, stronie każdej kategorii, każdego z 41 serwisów lokalnych przed ogłoszeniami zwykłymi, stronie, treści każdego widocznego ogłoszenia, pod opisem oferty na każdej z 41 stron.
Ogłoszenie promowane - multi-ogłoszenie można dodać korzystając z formularza na stronie www.multidodawarka.pl lub wysyłając nam na email multidodawarka@op.pl numer id ogłoszenia już dodanego (numer ten dostają Państwo w mailu po dodaniu ogłoszenia poprzez http://mogilno.tukujawskopomorskie.pl/)
Cennik ogłoszeń promowanych (multi-ogłoszenie) oraz cennik banerów na stronie www.multidodawarka.pl
Zapraszamy również do skorzystania z oferty reklamowej jaką jest baner reklamowy na http://mogilno.tukujawskopomorskie.pl/. Baner widoczny jest na poniższych stronach:
stronie głównej portalu http://mogilno.tukujawskopomorskie.pl/ w kolumnie z kategoriami, po prawej stronie, stronie głównej każdego miasta (41 portali lokalnych) w kolumnie z kategoriami, po prawej stronie, stronie, treści każdego widocznego ogłoszenia na 41 portalach, po jego prawej stronie, pod adresem ogłoszeniodawcy. Baner wyświetlany jest w systemie losowym wraz z innymi banerami.
Częstotliwość wyświetlania zależy od ilości banerów na danym portalu.
 Reklama